Home | Membership | Age Calculator | Looking for a Team/Player? | Information / About Us | Team Insurance
Silver Slugger | Point Standings | World Series | Ring | TBUSA Rules | Contact Us | Login / Join

TBUSA CHIPOLA RIVER BASH

MERE SPORTS COMPLEX / MARIANNA, FL
June 4, 2022 through June 5, 2022

**2022 SEASON BASEBALL SCHEDULE**  (MARIANNA, FLORIDA) 

ENTRY FEE: 7U-8U FREE, 9U-15U $325.   COME JOIN TBUSA.  LIMITED  SLOTS AVAILABLE DON'T WAIT AND MISS OUT REGISTER YOUR TEAM TODAY TO SAVE YOUR SPOT. 

 

TEAMS LISTED HAVE CONFIRMED PLAYING

BRACKETS POSTED WEDNESDAY AT MIDNIGHT


NO STEEL CLEATS ON PORTABLE MOUND FIELD 1


ONLY 1 TEAM COOLER ALLOWED IN PARK

NO TOBACCO OR ALCOHOL ALLOWED IN PARK

NO PETS ALLOWED IN PARK

7U
Team Name Age City, State
Florida Blue Jays 7U 7 Pensacola, FL
Bay County BallHawgs 7 Youngstown, FL

8U
Team Name Age City, State
South Walton Hawks 8 Santa Rosa Beach, FL
CR Phenix City 8 Phenix City, AL
Tallahassee Renegades 8 Tallahassee, FL
Wave Baseball 8 Gulf Breeze, FL
5 Star National BHG 8 Tifton, GA
8 Dothan, AL

9U
Team Name Age City, State
Ozark Express 9 Ozark, AL
Wave Baseball 9 Gulf Breeze, FL
Iron Pigs 9 Panama City, FL
Tallahassee Renegades 9 Tallahassee, FL
North Walton Diamond Runners 9 DeFuniak Springs, FL
5 Star National Barnard 9 Tifton, GA

10U
Team Name Age City, State
Sandlot Legends 10 Ashford, AL
Florida Panhandle Prospects 10 Fort Walton Beach, FL
Gulf Coast Elite 10 Brewton, AL
Tallahassee Renegades 10 Tallahassee, FL
5 Star National Gowdy 10 Tifton, GA

11U
Team Name Age City, State
East Coast Sox 11U 11 Pace, FL
Florida Blue Jays 11 Molino, FL, AL
Beach Sox 11U 11 Crestview, FL
Tallahassee Renegades 11 Tallahassee, FL
850 Waves 11 Lynn Haven, FL
Mpact Sports 11U 11 Marianna, FL
South Walton Hawks 11u 11 Santa Rosa Beach, FL
5 Star National Haynes 11 Tifton, GA
11U Traveling Eagles 11 Niceville, FL

12U
Team Name Age City, State
5 Star National Lassetter BLACK 12 Tifton, GA
Mpact Sports 12U 12 Marianna, FL
5 Star National Lessetter GOLD 12 Tifton, GA
Tallahassee Heat 12 Tallahassee, FL
Dothan National 12 Dothan, AL
Tallahassee Renegades 12 Tallahassee, FL
Rehobeth All Stars 12 Rehobeth, AL
Arsenal 12U 12 Pensacola, FL

13U
Team Name Age City, State
Bay Boyz 13 Fountain, FL
Blackhawk Elite 9 12U 13 Thomasville, GA
GameOn Magic 13 Leesburg, GA
CC Titans 13 Tallahassee, FL
PC Ballers 13 Panama City Beach, FL
5 Star National Moorhouse 13 Tifton, GA

14U
Team Name Age City, State
North Florida Grit 14 Chipley, FL
Young Guns 14 Brantley, AL
Complete Chaos 14 Crawfordville, FL
South Alabama Tomahawks 14 Dothan, AL
NF Warhawks 14 Crawfordville, FL
5 Star National Martin 14 Tifton, GA

15U
No teams have registered for this age group.

16U
No teams have registered for this age group.

17U
No teams have registered for this age group.

18U
No teams have registered for this age group.

Print Brackets

7U
Score
Game Date / Time Location
2
12
Florida Blue Jays 7U
Bay County BallHawgs
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 9
9
17
Florida Blue Jays 7U
Bay County BallHawgs
-vs- 06/04/2022 - 9:20 AM FIELD 9
5
10
Florida Blue Jays 7U
Bay County BallHawgs
-vs- 06/04/2022 - 10:40 AM FIELD 9 (CHAMPIONSHIP)

8U
Score
Game Date / Time Location
18
10
5 Star National BHG
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 8
15
15
5 Star National BHG
South Walton Hawks
-vs- 06/04/2022 - 9:20 AM FIELD 8
21
2

Wave Baseball
-vs- 06/04/2022 - 10:40 AM FIELD 8
16
15
Tallahassee Renegades
Wave Baseball
-vs- 06/04/2022 - 12:00 PM FIELD 8
0
11
South Walton Hawks
CR Phenix City
-vs- 06/04/2022 - 12:00 PM FIELD 9
15
5
CR Phenix City
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 1:20 PM FIELD 8
3
12
Tallahassee Renegades
South Walton Hawks
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 8 (GM1)
15
5

Wave Baseball
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 9 (GM2)
13
3
CR Phenix City
South Walton Hawks
-vs- 06/05/2022 - 9:20 AM FIELD 8 (GM3)
8
5
5 Star National BHG
-vs- 06/05/2022 - 9:20 AM FIELD 9 (GM4)
13
1
CR Phenix City
5 Star National BHG
-vs- 06/05/2022 - 10:40 AM FIELD 8 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
9
18
Iron Pigs
North Walton Diamond Runners
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 4
4
22
Iron Pigs
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 4
15
1
Ozark Express
North Walton Diamond Runners
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 4
6
8
Tallahassee Renegades
Wave Baseball
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 4
9
6
5 Star National Barnard
Ozark Express
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 4
9
3
5 Star National Barnard
Wave Baseball
-vs- 06/04/2022 - 4:20 PM FIELD 4
8
4
Wave Baseball
North Walton Diamond Runners
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 4 (GM1)
15
5
Tallahassee Renegades
Iron Pigs
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 4 (GM2)
10
0
5 Star National Barnard
Wave Baseball
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 4 (GM3)
8
13
Ozark Express
Tallahassee Renegades
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 4 (GM4)
-
-
5 Star National Barnard
Tallahassee Renegades
-vs- 06/05/2022 - 2:40 PM FIELD 4 (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
3
4
5 Star National Gowdy
Sandlot Legends
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 7
5
12
5 Star National Gowdy
Gulf Coast Elite
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 7
7
7
Florida Panhandle Prospects
Sandlot Legends
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 7
2
7
Tallahassee Renegades
Gulf Coast Elite
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 7
6
7
Florida Panhandle Prospects
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 7
5
8
Florida Panhandle Prospects
5 Star National Gowdy
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 7 (GM1)
2
1
Sandlot Legends
Tallahassee Renegades
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 7 (GM2)
16
1
Gulf Coast Elite
5 Star National Gowdy
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 7 (GM3)
-
-
Sandlot Legends
Gulf Coast Elite
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 7 (CHAMPIONSHIP)

11U
Score
Game Date / Time Location
8
5
Beach Sox 11U
Mpact Sports 11U
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 3
6
6
5 Star National Haynes
850 Waves
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 5
13
3
Beach Sox 11U
11U Traveling Eagles
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 3
15
2
5 Star National Haynes
East Coast Sox 11U
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 5
9
6
Mpact Sports 11U
South Walton Hawks 11u
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 3
0
19
East Coast Sox 11U
850 Waves
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 5
5
16
11U Traveling Eagles
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 3
16
5
Florida Blue Jays
South Walton Hawks 11u
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 3
1
8
Florida Blue Jays
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 4:20 PM FIELD 3
2
10
South Walton Hawks 11u
11U Traveling Eagles
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP B) GM1
11
1
Mpact Sports 11U
East Coast Sox 11U
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP B) GM2
2
9
11U Traveling Eagles
Mpact Sports 11U
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
9
1
5 Star National Haynes
Florida Blue Jays
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
7
4
Beach Sox 11U
850 Waves
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP A) GM2
-
-
Tallahassee Renegades
5 Star National Haynes
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP A) GM3
-
-
Beach Sox 11U
Winner Game 3
-vs- 06/05/2022 - 2:40 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
4
5
5 Star National Lessetter GOLD
Dothan National
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 6
9
6
Dothan National
Mpact Sports 12U
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 6
5
5
5 Star National Lessetter GOLD
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 6
7
10
Arsenal 12U
Tallahassee Heat
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 5
5
2
Rehobeth All Stars
Mpact Sports 12U
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 6
5
8
5 Star National Lassetter BLACK
Tallahassee Heat
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 5
5
6
Rehobeth All Stars
Tallahassee Renegades
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 6
16
4
5 Star National Lassetter BLACK
Arsenal 12U
-vs- 06/04/2022 - 4:20 PM FIELD 5
6
2
5 Star National Lessetter GOLD
Mpact Sports 12U
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 6 (GROUP B) GM1
11
3
5 Star National Lassetter BLACK
Arsenal 12U
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 6 (GROUP B) GM2
5
6
5 Star National Lessetter GOLD
5 Star National Lassetter BLACK
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 6 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
4
10
Tallahassee Heat
Tallahassee Renegades
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP A) GM1
0
7
Dothan National
Rehobeth All Stars
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 5 (GROUP A) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 06/05/2022 - 2:40 PM FIELD 5 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
11
9
5 Star National Moorhouse
PC Ballers
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 2
7
7
5 Star National Moorhouse
CC Titans
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 2
8
2
Blackhawk Elite 9 12U
PC Ballers
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 2
7
9
CC Titans
Bay Boyz
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 2
0
20
Blackhawk Elite 9 12U
GameOn Magic
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 2
14
1
GameOn Magic
Bay Boyz
-vs- 06/04/2022 - 4:20 PM FIELD 2
6
17
Blackhawk Elite 9 12U
CC Titans
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 2 (GM1)
5
10
Bay Boyz
PC Ballers
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 2 (GM2)
9
4
GameOn Magic
CC Titans
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 2 (GM3)
-
-
5 Star National Moorhouse
PC Ballers
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 2 (GM4)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 06/05/2022 - 2:40 PM FIELD 2 (CHAMPIONSHIP)

14U
Score
Game Date / Time Location
10
2
NF Warhawks
Complete Chaos
-vs- 06/04/2022 - 8:00 AM FIELD 1
12
2
North Florida Grit
Complete Chaos
-vs- 06/04/2022 - 9:40 AM FIELD 1
7
2
NF Warhawks
North Florida Grit
-vs- 06/04/2022 - 11:20 AM FIELD 1
3
6
5 Star National Martin
South Alabama Tomahawks
-vs- 06/04/2022 - 1:00 PM FIELD 1
10
7
Young Guns
South Alabama Tomahawks
-vs- 06/04/2022 - 2:40 PM FIELD 1
0
14
Young Guns
5 Star National Martin
-vs- 06/04/2022 - 4:20 PM FIELD 1
10
4
South Alabama Tomahawks
Young Guns
-vs- 06/05/2022 - 8:00 AM FIELD 1 (GM1)
4
2
North Florida Grit
Complete Chaos
-vs- 06/05/2022 - 9:40 AM FIELD 1 (GM2)
5
2
NF Warhawks
South Alabama Tomahawks
-vs- 06/05/2022 - 11:20 AM FIELD 1 (GM3)
8
3
5 Star National Martin
North Florida Grit
-vs- 06/05/2022 - 1:00 PM FIELD 1 (GM4)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 06/05/2022 - 2:40 PM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

7U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Bay County BallHawgs 3-0-0 14-2-0 1 1
Florida Blue Jays 7U 0-3-0 0-3-0 2 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 Florida Blue Jays 7U 2 Bay County BallHawgs 12
6-04 Florida Blue Jays 7U 9 Bay County BallHawgs 17
6-04 Florida Blue Jays 7U 5 Bay County BallHawgs 10

8U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Tallahassee Renegades 1-2-0 6-17-0 0 4
CR Phenix City 4-0-0 6-2-0 0 1
Wave Baseball 0-3-0 0-3-0 0 6
South Walton Hawks 1-2-1 18-14-2 0 5
2-2-0 2-2-0 0 3
5 Star National BHG 2-1-1 8-4-2 0 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 5 Star National BHG 18 10
6-04 5 Star National BHG 15 South Walton Hawks 15
6-04 21 Wave Baseball 2
6-04 Tallahassee Renegades 16 Wave Baseball 15
6-04 South Walton Hawks 0 CR Phenix City 11
6-04 CR Phenix City 15 Tallahassee Renegades 5
6-05 Tallahassee Renegades 3 South Walton Hawks 12
6-05 15 Wave Baseball 5
6-05 CR Phenix City 13 South Walton Hawks 3
6-05 5 Star National BHG 8 5
6-05 CR Phenix City 13 5 Star National BHG 1

9U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Wave Baseball 2-2-0 2-2-0 0 4
5 Star National Barnard 3-0-0 7-0-0 0 1
Ozark Express 1-2-0 30-25-1 0 2
Tallahassee Renegades 3-1-0 9-8-0 0 3
North Walton Diamond Runners 1-2-0 6-13-0 0 5
Iron Pigs 0-3-0 3-7-1 0 6

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 Iron Pigs 9 North Walton Diamond Runners 18
6-04 Iron Pigs 4 Tallahassee Renegades 22
6-04 Ozark Express 15 North Walton Diamond Runners 1
6-04 Tallahassee Renegades 6 Wave Baseball 8
6-04 5 Star National Barnard 9 Ozark Express 6
6-04 5 Star National Barnard 9 Wave Baseball 3
6-05 Wave Baseball 8 North Walton Diamond Runners 4
6-05 Tallahassee Renegades 15 Iron Pigs 5
6-05 5 Star National Barnard 10 Wave Baseball 0
6-05 Ozark Express 8 Tallahassee Renegades 13
6-05 5 Star National Barnard - Tallahassee Renegades -

10U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Tallahassee Renegades 1-2-0 8-3-0 0 3
Florida Panhandle Prospects 0-2-1 7-12-1 0 4
Gulf Coast Elite 3-0-0 3-0-0 0 1
Sandlot Legends 2-0-1 13-7-2 0 2
5 Star National Gowdy 1-3-0 4-4-0 0 5

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 5 Star National Gowdy 3 Sandlot Legends 4
6-04 5 Star National Gowdy 5 Gulf Coast Elite 12
6-04 Florida Panhandle Prospects 7 Sandlot Legends 7
6-04 Tallahassee Renegades 2 Gulf Coast Elite 7
6-04 Florida Panhandle Prospects 6 Tallahassee Renegades 7
6-05 Florida Panhandle Prospects 5 5 Star National Gowdy 8
6-05 Sandlot Legends 2 Tallahassee Renegades 1
6-05 Gulf Coast Elite 16 5 Star National Gowdy 1
6-05 Sandlot Legends - Gulf Coast Elite -

11U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
South Walton Hawks 11u 0-3-0 3-14-0 0 7
Tallahassee Renegades 2-0-0 16-1-0 0 1
Florida Blue Jays 1-2-0 9-5-0 0 5
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
East Coast Sox 11U 0-3-0 3-10-0 0 9
11U Traveling Eagles 1-3-0 5-12-0 0 8
Mpact Sports 11U 3-1-0 16-23-0 0 6
5 Star National Haynes 2-0-1 2-0-1 0 4
850 Waves 1-1-1 25-20-1 0 3
Beach Sox 11U 3-0-0 15-4-0 0 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 Beach Sox 11U 8 Mpact Sports 11U 5
6-04 5 Star National Haynes 6 850 Waves 6
6-04 Beach Sox 11U 13 11U Traveling Eagles 3
6-04 5 Star National Haynes 15 East Coast Sox 11U 2
6-04 Mpact Sports 11U 9 South Walton Hawks 11u 6
6-04 East Coast Sox 11U 0 850 Waves 19
6-04 11U Traveling Eagles 5 Tallahassee Renegades 16
6-04 Florida Blue Jays 16 South Walton Hawks 11u 5
6-04 Florida Blue Jays 1 Tallahassee Renegades 8
6-05 South Walton Hawks 11u 2 11U Traveling Eagles 10
6-05 Mpact Sports 11U 11 East Coast Sox 11U 1
6-05 11U Traveling Eagles 2 Mpact Sports 11U 9
6-05 5 Star National Haynes 9 Florida Blue Jays 1
6-05 Beach Sox 11U 7 850 Waves 4
6-05 Tallahassee Renegades - 5 Star National Haynes -
6-05 Beach Sox 11U - Winner Game 3 -

12U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Rehobeth All Stars 2-1-0 2-1-0 0 4
5 Star National Lassetter BLACK 3-1-0 3-1-0 0 5
Winner Game 1 0-0-0 0-0-0
Winner Game 2 0-0-0 0-0-0
Tallahassee Heat 2-1-0 7-5-0 0 2
Arsenal 12U 0-3-0 0-3-0 0 8
Dothan National 2-1-0 2-1-0 0 1
Mpact Sports 12U 0-3-0 13-15-1 0 7
Tallahassee Renegades 2-0-1 5-0-1 0 3
5 Star National Lessetter GOLD 1-2-1 1-2-1 0 6

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 5 Star National Lessetter GOLD 4 Dothan National 5
6-04 Dothan National 9 Mpact Sports 12U 6
6-04 5 Star National Lessetter GOLD 5 Tallahassee Renegades 5
6-04 Arsenal 12U 7 Tallahassee Heat 10
6-04 Rehobeth All Stars 5 Mpact Sports 12U 2
6-04 5 Star National Lassetter BLACK 5 Tallahassee Heat 8
6-04 Rehobeth All Stars 5 Tallahassee Renegades 6
6-04 5 Star National Lassetter BLACK 16 Arsenal 12U 4
6-05 5 Star National Lessetter GOLD 6 Mpact Sports 12U 2
6-05 5 Star National Lassetter BLACK 11 Arsenal 12U 3
6-05 5 Star National Lessetter GOLD 5 5 Star National Lassetter BLACK 6
6-05 Tallahassee Heat 4 Tallahassee Renegades 10
6-05 Dothan National 0 Rehobeth All Stars 7
6-05 Winner Game 1 - Winner Game 2 -

13U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
GameOn Magic 3-0-0 3-0-0 0 1
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Winner Game 4 0-0-0 0-0-0
Bay Boyz 1-2-0 1-11-0 0 3
Blackhawk Elite 9 12U 1-2-0 1-2-0 0 4
PC Ballers 1-2-0 2-15-1 0 6
CC Titans 1-2-1 3-13-2 0 5
5 Star National Moorhouse 1-0-1 3-3-1 0 2

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 5 Star National Moorhouse 11 PC Ballers 9
6-04 5 Star National Moorhouse 7 CC Titans 7
6-04 Blackhawk Elite 9 12U 8 PC Ballers 2
6-04 CC Titans 7 Bay Boyz 9
6-04 Blackhawk Elite 9 12U 0 GameOn Magic 20
6-04 GameOn Magic 14 Bay Boyz 1
6-05 Blackhawk Elite 9 12U 6 CC Titans 17
6-05 Bay Boyz 5 PC Ballers 10
6-05 GameOn Magic 9 CC Titans 4
6-05 5 Star National Moorhouse - PC Ballers -
6-05 Winner Game 3 - Winner Game 4 -

14U

Team Standings Tournament Record Overall Record Place Seed
Young Guns 1-2-0 3-9-0 0 5
Winner Game 3 0-0-0 0-0-0
Winner Game 4 0-0-0 0-0-0
South Alabama Tomahawks 2-2-0 3-7-0 0 4
5 Star National Martin 2-1-0 2-1-0 0 2
Complete Chaos 0-3-0 2-8-0 0 6
North Florida Grit 2-2-0 17-10-0 0 3
NF Warhawks 3-0-0 8-7-0 0 1

Games
Date Team 1 Score 1 Team 2 Score 2
6-04 NF Warhawks 10 Complete Chaos 2
6-04 North Florida Grit 12 Complete Chaos 2
6-04 NF Warhawks 7 North Florida Grit 2
6-04 5 Star National Martin 3 South Alabama Tomahawks 6
6-04 Young Guns 10 South Alabama Tomahawks 7
6-04 Young Guns 0 5 Star National Martin 14
6-05 South Alabama Tomahawks 10 Young Guns 4
6-05 North Florida Grit 4 Complete Chaos 2
6-05 NF Warhawks 5 South Alabama Tomahawks 2
6-05 5 Star National Martin 8 North Florida Grit 3
6-05 Winner Game 3 - Winner Game 4 -

Event Address: 3625 CAVERNS RD., MARIANNA, FL 32447

Map and Directions Map and Directions

Weather:

MARIANNA WEATHER