Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
11
0
Dirtbags 8u
FLORIDA GRIND 8u
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (WESTGATE)
6
16
Dirtbags 8u
Pelicans 8U
-vs- 10/24/2020 - 9:20 AM FIELD 5 (WESTGATE)
16
10
Ozark Express
FLORIDA GRIND 8u
-vs- 10/24/2020 - 10:40 AM FIELD 5 (WESTGATE)
14
13
Pelicans 8U
Tallahassee Renegades 8U
-vs- 10/24/2020 - 12:00 PM FIELD 5 (WESTGATE)
1
13
Ozark Express
8U South GA Mariners, Inc.-Carpenter
-vs- 10/24/2020 - 1:20 PM FIELD 5 (WESTGATE)
7
9
Tallahassee Renegades 8U
8U South GA Mariners, Inc.-Carpenter
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 5 (WESTGATE)
1
14
Ozark Express
Tallahassee Renegades 8U
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM1)
11
4
Dirtbags 8u
FLORIDA GRIND 8u
-vs- 10/25/2020 - 9:20 AM FIELD 5 (GM2)
12
4
8U South GA Mariners, Inc.-Carpenter
Tallahassee Renegades 8U
-vs- 10/25/2020 - 10:40 AM FIELD 5 (GM3)
5
7
Pelicans 8U
Dirtbags 8u
-vs- 10/25/2020 - 12:00 PM FIELD 5 (GM4)
14
2
8U South GA Mariners, Inc.-Carpenter
Dirtbags 8u
-vs- 10/25/2020 - 1:20 PM FIELD 5 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
9
2
Sandlot Legends
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 6 (SB)
8
7
Tallahassee Renegades
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 6 (SB)
22
2
Sandlot Legends
BOS 9U WEEKS
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 6 (SB)
7
7
Tallahassee Renegades
Dirtbags 9U
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 6 (SB)
0
18
BOS 9U WEEKS
Avengers 9U
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 6 (SB)
4
5
Dirtbags 9U
Avengers 9U
-vs- 10/24/2020 - 4:20 PM FIELD 6 (SB)
8
11
Dirtbags 9U
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 6 (GM1)
14
4
Tallahassee Renegades
BOS 9U WEEKS
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 6 (GM2)
9
2
Sandlot Legends
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 6 (GM3)
7
5
Avengers 9U
Tallahassee Renegades
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 6 (GM4)
8
12
Sandlot Legends
Avengers 9U
-vs- 10/25/2020 - 2:40 PM FIELD 6 (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
2
4
L A Owls
South Alabama Arrows
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (SB)
1
11
Diamond Athletics 10U
Hornets
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (SB)
0
21
Wiregrass Cardinals
Tallahassee Renegades
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (SB)
2
11
5 Star National Buhler
South Alabama Arrows
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 3 (SB)
12
2
Diamond Athletics 10U
10U South GA Mariners, Inc.-McCullough
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (SB)
12
2
Beach Sox 10U
Wiregrass Cardinals
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (SB)
9
6
5 Star National Buhler
L A Owls
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 3 (SB)
10
0
Hornets
Molino Impact
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (SB)
5
5
Beach Sox 10U
Tallahassee Renegades
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (SB)
3
5
South Alabama Rattlers
Tallahassee Heat
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 3 (SB)
8
1
Avengers 10u
10U South GA Mariners, Inc.-McCullough
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (SB)
0
15
850 Wave
WFBA Hammerheads
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 5 (SB)
13
3
South Alabama Rattlers
850 Wave
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 3 (SB)
9
3
Avengers 10u
Molino Impact
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 4 (SB)
2
13
Tallahassee Heat
WFBA Hammerheads
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 5 (SB)
7
13
L A Owls
850 Wave
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (GM1) GROUP B
8
0
5 Star National Buhler
Wiregrass Cardinals
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM2) GROUP B
4
10
Molino Impact
10U South GA Mariners, Inc.-McCullough
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM3) GROUP B
5
2
Tallahassee Heat
10U South GA Mariners, Inc.-McCullough
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (GM4) GROUP B
1
6
850 Wave
5 Star National Buhler
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (GM5) GROUP B
4
3
Tallahassee Heat
5 Star National Buhler
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
7
3
South Alabama Arrows
Tallahassee Renegades
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 3 (GM1) GROUP A
3
8
Avengers 10u
Beach Sox 10U
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (GM2) GROUP A
16
1
Hornets
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 3 (GM3) GROUP A
11
4
WFBA Hammerheads
South Alabama Rattlers
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (GM4) GROUP A
6
5
South Alabama Arrows
Hornets
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 3 (GM5) GROUP A
10
11
Beach Sox 10U
WFBA Hammerheads
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (GM6) GROUP A
6
7
South Alabama Arrows
WFBA Hammerheads
-vs- 10/25/2020 - 2:40 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

11U
Score
Game Date / Time Location
1
9
DBacks
NWF Baseball
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (BB)
12
2
Chaos 11-U
BOS 11U BLALOCK
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 2 (BB)
10
7
DBacks
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 3 (BB)
18
6
Tallahassee Renegades
Chaos 11-U
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 2 (BB)
6
4
NWF Baseball
South Walton Hawks 11u
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 3 (BB)
4
5
Southern Savage
BOS 11U BLALOCK
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 2 (BB)
6
4
Sandlot 11u
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 3 (BB)
1
9
Tallahassee Renegades
WFBA Makos
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 2 (BB)
5
2
IRONMEN 11U
South Walton Hawks 11u
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 3 (BB)
5
3
Southern Savage
WFBA Makos
-vs- 10/24/2020 - 4:20 PM FIELD 2 (BB)
7
5
IRONMEN 11U
Sandlot 11u
-vs- 10/24/2020 - 4:20 PM FIELD 3 (BB)
15
7
South Walton Hawks 11u
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 2 (GM1) GROUP B
3
13
BOS 11U BLALOCK
Chaos 11-U
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 2 (GM2) GROUP B
7
4
DBacks
South Walton Hawks 11u
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 2 (GM3) GROUP B
8
9
Chaos 11-U
DBacks
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 2 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
13
6
Southern Savage
Sandlot 11u
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 1 (GM1) GROUP A
8
9
WFBA Makos
Tallahassee Renegades
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 1 (GM2) GROUP A
11
6
NWF Baseball
Southern Savage
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 1 (GM3) GROUP A
10
6
IRONMEN 11U
Tallahassee Renegades
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 1 (GM4) GROUP A
3
11
NWF Baseball
IRONMEN 11U
-vs- 10/25/2020 - 2:40 PM FIELD 1 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
15
5
American Thunder
NWFL United
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (BB)
23
4
Florida Prospects Baseball
Powermill
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (BB)
10
8
Regulators 12U
Wave Baseball 12U
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 1 (BB)
5
12
American Thunder
Sandlot
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (BB)
10
2
Florida Prospects Baseball
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (BB)
3
5
Tallahassee Heat
Regulators 12U
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 1 (BB)
1
17
NWFL United
Powermill
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (BB)
3
4
WFBA Blacktips
Pines - Wells
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (BB)
5
4
Wave Baseball 12U
Young Guns Baseball
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 1 (BB)
14
15
Sandlot
Tallahassee Bombers
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (BB)
12
5
WFBA Blacktips
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 5 (BB)
7
7
Tallahassee Heat
Young Guns Baseball
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 1 (BB)
0
16
Tallahassee Bombers
Pines - Wells
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM FIELD 4 (BB)
14
8
Tallahassee Renegades 12U
NWFL United
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (GM1) GROUP B
2
8
Young Guns Baseball
Tallahassee Heat
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 3 (GM2) GROUP B
5
6
Tallahassee Bombers
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 3 (GM3) GROUP B
7
1
Tallahassee Heat
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
4
1
WFBA Blacktips
Wave Baseball 12U
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM1) GROUP A
11
7
Regulators 12U
American Thunder
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM2) GROUP A
8
2
Pines - Wells
Powermill
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (GM3) GROUP A
3
0
Florida Prospects Baseball
Sandlot
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (GM4) GROUP A
6
5
WFBA Blacktips
Pines - Wells
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (GM5) GROUP A
4
5
Regulators 12U
Florida Prospects Baseball
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (GM6) GROUP A
10
2
WFBA Blacktips
Florida Prospects Baseball
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
4
8
WSA RED 13U
Wiregrass Indians
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM HARDY (MIRACLE)
10
2
Smoke Sports Academy
BOS 13U BRYAN
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM BREWTON (MIRACLE)
8
0
Dothan Expos 13U
Panama City Rangers
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM FIELD 1 (WESTGATE)
3
10
WSA RED 13U
Ball Hogz 13U
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM HARDY (MIRACLE)
5
6
Smoke Sports Academy
Bill Bond 13U
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM BREWTON (MIRACLE)
6
3
Dothan Expos 13U
Young Guns
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM FIELD 1 (WESTGATE)
6
5
Wiregrass Indians
Tallahassee Bombers
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM HARDY (MIRACLE)
1
14
BOS 13U BRYAN
CV Thunder
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM BREWTON (MIRACLE)
2
4
Panama City Rangers
WFBA 13u Blacktips
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM FIELD 1 (WESTGATE)
0
10
Tallahassee Bombers
Ball Hogz 13U
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM HARDY (MIRACLE)
18
0
5 Star National Fletcher/Grubbs
Bill Bond 13U
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM BREWTON (MIRACLE)
6
6
Young Guns
WFBA 13u Blacktips
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM FIELD 1 (WESTGATE)
11
5
5 Star National Fletcher/Grubbs
CV Thunder
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM BREWTON (MIRACLE)
4
5
WSA RED 13U
BOS 13U BRYAN
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM FIELD 1 WESTGATE (GROUP B) GM1
1
2
Panama City Rangers
Tallahassee Bombers
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM FIELD 1 WESTGATE (GROUP B) GM2
10
0
Young Guns
BOS 13U BRYAN
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM FIELD 1 WESTGATE (GROUP B) GM3
0
11
Tallahassee Bombers
Young Guns
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM FIELD 1 WESTGATE (GROUP B) CHAMPIONSHIP
0
12
Wiregrass Indians
WFBA 13u Blacktips
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM HARDY (GM1) GROUP A
13
3
5 Star National Fletcher/Grubbs
Smoke Sports Academy
-vs- 10/25/2020 - 8:00 AM BREWTON (GM2) GROUP A
6
1
Ball Hogz 13U
Bill Bond 13U
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM HARDY (GM3) GROUP A
4
2
Dothan Expos 13U
CV Thunder
-vs- 10/25/2020 - 9:40 AM BREWTON (GM4) GROUP A
4
5
WFBA 13u Blacktips
Ball Hogz 13U
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM HARDY (GM5) GROUP A
3
2
5 Star National Fletcher/Grubbs
Dothan Expos 13U
-vs- 10/25/2020 - 11:20 AM BREWTON (GM6) GROUP A
6
5
Ball Hogz 13U
5 Star National Fletcher/Grubbs
-vs- 10/25/2020 - 1:00 PM HARDY (GROUP A) CHAMPIONSHIP

14U
Score
Game Date / Time Location
11
2
Hustlers Baseball
Game On
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM HEADLAND HIGH SCHOOL
0
6
Bay County Bandits
Bucks Baseball
-vs- 10/24/2020 - 8:00 AM NORTHCUTT
9
1
Hustlers Baseball
BOS 14U WHITE
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM HEADLAND HIGH SCHOOL
4
9
BOS 14U BLUE
Bucks Baseball
-vs- 10/24/2020 - 9:40 AM NORTHCUTT
2
4
Game On
Bill Bond Clutch
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM HEADLAND HIGH SCHOOL
4
4
Bay County Bandits
Pines - Rowe
-vs- 10/24/2020 - 11:20 AM NORTHCUTT
3
5
BOS 14U WHITE
Bill Bond Clutch
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM HEADLAND HIGH SCHOOL
15
0
WFBA Hammerheads
BOS 14U BLUE
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM NORTHCUTT
0
15
Pines - Rowe
WFBA Hammerheads
-vs- 10/24/2020 - 2:40 PM NORTHCUTT
4
7
BOS 14U WHITE
Game On
-vs- 10/25/2020 - 10:00 AM PITTMAN (GM1) GROUP B
8
0
Pines - Rowe
BOS 14U BLUE
-vs- 10/25/2020 - 11:40 AM PITTMAN (GM2) GROUP B
3
8
Game On
Pines - Rowe
-vs- 10/25/2020 - 1:20 PM PITTMAN (GROUP B) CHAMPIONSHIP
11
1
Bill Bond Clutch
Bay County Bandits
-vs- 10/25/2020 - 10:00 AM NORTHCUTT (GM1) GROUP A
7
3
Hustlers Baseball
Bucks Baseball
-vs- 10/25/2020 - 11:40 AM NORTHCUTT (GM2) GROUP A
6
5
WFBA Hammerheads
Bill Bond Clutch
-vs- 10/25/2020 - 1:20 PM NORTHCUTT (GM3) GROUP A
6
1
Hustlers Baseball
WFBA Hammerheads
-vs- 10/25/2020 - 3:00 PM NORTHCUTT (GROUP A) CHAMPIONSHIP

15U
Score
Game Date / Time Location
3
2
Panhandle Trojans
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/24/2020 - 9:00 AM PITTMAN
2
5
Panhandle Trojans
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/24/2020 - 10:40 AM PITTMAN
2
0
Wiregrass Cardinals 15U
Panhandle Trojans
-vs- 10/24/2020 - 1:00 PM PITTMAN