Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
10
11
South Walton Hawks 8U
Dirtbags 8u
-vs- 10/17/2020 - 8:00 AM FIELD 6
17
5
South Walton Hawks 8U
Pines - Spells
-vs- 10/17/2020 - 9:10 AM FIELD 6
8
14
Pines - Spells
Dirtbags 8u
-vs- 10/17/2020 - 10:20 AM FIELD 6
19
3
5 Star National Buhler
Ozark Express
-vs- 10/17/2020 - 11:30 AM FIELD 6
15
6
LA Sliders
5 Star National Buhler
-vs- 10/17/2020 - 12:40 PM FIELD 6
9
14
Ozark Express
8U South GA Mariners, Inc.-Culpepper
-vs- 10/17/2020 - 1:50 PM FIELD 6
13
23
LA Sliders
8U South GA Mariners, Inc.-Culpepper
-vs- 10/17/2020 - 3:00 PM FIELD 6
8
15
5 Star National Buhler
LA Sliders
-vs- 10/18/2020 - 8:00 AM FIELD 6 (GM1)
12
2
South Walton Hawks 8U
Pines - Spells
-vs- 10/18/2020 - 9:10 AM FIELD 6 (GM2)
10
14
Dirtbags 8u
LA Sliders
-vs- 10/18/2020 - 10:20 AM FIELD 6 (GM3)
16
15
8U South GA Mariners, Inc.-Culpepper
Ozark Express
-vs- 10/18/2020 - 11:30 AM FIELD 6 (GM4)
17
6
South Walton Hawks 8U
8U South GA Mariners, Inc.-Culpepper
-vs- 10/18/2020 - 12:40 PM FIELD 6 (GM5)
18
10
LA Sliders
South Walton Hawks 8U
-vs- 10/18/2020 - 1:50 PM FIELD 6 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
13
7
Dirtbags 9U
Florida Grind
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 3
18
2
Traveling Eagles Gray
Dothan Dingers 9U
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 4
3
6
Dirtbags 9U
Tallahassee Heat BLACK
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 3
0
8
Sandlot Legends
Traveling Eagles Gray
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 4
13
10
Florida Grind
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 3
10
8
Avengers 9U
Dothan Dingers 9U
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 4
10
6
Tallahassee Heat BLACK
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/17/2020 - 2:00 PM FIELD 3
6
7
Avengers 9U
Sandlot Legends
-vs- 10/17/2020 - 2:00 PM FIELD 4
11
6
Tallahassee Heat BLACK
Dirtbags 9U
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 3 (GM1) GROUP A
5
2
Traveling Eagles Gray
Sandlot Legends
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 3 (GM2) GROUP A
3
18
Tallahassee Heat BLACK
Traveling Eagles Gray
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
9
18
Florida Grind
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 4 (GM1) GROUP B
14
10
Avengers 9U
Dothan Dingers 9U
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 4 (GM2) GROUP B
11
1
Avengers 9U
Wiregrass Wolverines
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

10U
Score
Game Date / Time Location
13
4
Diamond Athletics 10U
L A Owls
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 5
6
13
Diamond Athletics 10U
Avengers 10u
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 5
3
18
Wiregrass Cardinals
L A Owls
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 5
7
14
Wiregrass Cardinals
Avengers 10u
-vs- 10/17/2020 - 2:00 PM FIELD 5
11
3
L A Owls
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 5 (GM1)
9
8
Avengers 10u
Wiregrass Cardinals
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 5 (GM2)
4
13
L A Owls
Avengers 10u
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 5 (CHAMPIONSHIP)

11U
Score
Game Date / Time Location
3
8
Sandlot Legends
Overdrive
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 1 (DP)
10
3
SC Select
Southern Savage
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 2 (DP)
18
2
Chaos 11-U
Overdrive
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 1 (DP)
12
5
5 Star National Lassetter
SC Select
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 2 (DP)
2
14
Chaos 11-U
Sandlot Legends
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 1 (DP)
9
3
5 Star National Lassetter
Southern Savage
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 2 (DP)
6
18
Chaos 11-U
Overdrive
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 1 (GM1)
8
7
SC Select
Southern Savage
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 2 (GM2)
4
3
5 Star National Lassetter
Overdrive
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 1 (GM3)
6
2
Sandlot Legends
SC Select
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 2 (GM4)
7
20
5 Star National Lassetter
Sandlot Legends
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

12U
Score
Game Date / Time Location
5
21
Wild Things
Trojans 12u
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 1 (HP)
9
0
Diamond Athletics
Southern Flames
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 2 (HP)
3
10
Wild Things
Tallahassee Heat
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 1 (HP)
13
3
Diamond Athletics
5 Star National Gowdy/Grubbs
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 2 (HP)
3
2
Trojans 12u
Tallahassee Heat
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 1 (HP)
16
3
5 Star National Gowdy/Grubbs
Southern Flames
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 2 (HP)
14
1
5 Star National Gowdy/Grubbs
Southern Flames
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 1 (GM1)
17
2
Tallahassee Heat
Wild Things
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 2 (GM2)
6
7
Diamond Athletics
5 Star National Gowdy/Grubbs
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 1 (GM3)
2
1
Trojans 12u
Tallahassee Heat
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 2 (GM4)
4
5
5 Star National Gowdy/Grubbs
Trojans 12u
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

13U
Score
Game Date / Time Location
1
14
Smoke Sports Academy
Tallahassee Tomahawks
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 3 (HP)
6
12
Young Guns
WSA RED 13U
-vs- 10/17/2020 - 9:00 AM FIELD 4 (HP)
0
4
5 Star National Martin
Tallahassee Tomahawks
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 3 (HP)
3
13
WSA RED 13U
Smoke Sports Academy
-vs- 10/17/2020 - 10:40 AM FIELD 4 (HP)
6
11
Dothan Expos 13U
Wiregrass Indians
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 3 (HP)
10
0
LS Prime
Young Guns
-vs- 10/17/2020 - 12:20 PM FIELD 4 (HP)
8
0
5 Star National Martin
Wiregrass Indians
-vs- 10/17/2020 - 2:00 PM FIELD 3 (HP)
11
4
Diamond Athletics - Chaos
LS Prime
-vs- 10/17/2020 - 2:00 PM FIELD 4 (HP)
0
3
Diamond Athletics - Chaos
Dothan Expos 13U
-vs- 10/17/2020 - 3:40 PM FIELD 4 (HP)
10
1
LS Prime
Dothan Expos 13U
-vs- 10/18/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM1) GROUP A
10
7
5 Star National Martin
Diamond Athletics - Chaos
-vs- 10/18/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (GM2) GROUP A
6
12
Tallahassee Tomahawks
LS Prime
-vs- 10/18/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (GM3) GROUP A
10
9
5 Star National Martin
LS Prime
-vs- 10/18/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
8
11
Smoke Sports Academy
WSA RED 13U
-vs- 10/18/2020 - 9:00 AM FIELD 3 (GM1) GROUP B
1
13
Wiregrass Indians
Young Guns
-vs- 10/18/2020 - 10:40 AM FIELD 3 (GM2) GROUP B
11
10
WSA RED 13U
Young Guns
-vs- 10/18/2020 - 12:20 PM FIELD 3 (GROUP B) CHAMPIONSHIP