Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
1
20
Ozark Express
Scrappers 8U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 3
13
21
Ozark Express
LA Sliders
-vs- 10/03/2020 - 9:20 AM FIELD 3
16
17
Scrappers 8U
Outlaws Baseball
-vs- 10/03/2020 - 10:40 AM FIELD 3
16
17
Tallahassee Heat 8U
LA Sliders
-vs- 10/03/2020 - 12:00 PM FIELD 3
7
18
Tallahassee Heat 8U
Outlaws Baseball
-vs- 10/03/2020 - 1:20 PM FIELD 3
4
15
Ozark Express
Tallahassee Heat 8U
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (GM1)
10
11
LA Sliders
Scrappers 8U
-vs- 10/04/2020 - 9:20 AM FIELD 3 (GM2)
16
13
Outlaws Baseball
Tallahassee Heat 8U
-vs- 10/04/2020 - 10:40 AM FIELD 3 (GM3)
8
9
Outlaws Baseball
Scrappers 8U
-vs- 10/04/2020 - 12:00 PM FIELD 3 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
2
24
Florida Grind
Sandlot Legends
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 6
15
4
Traveling Eagles Gray
Florida Grind
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 6
16
6
Avengers 9U
Tallahassee Heat BLACK
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 6
5
10
Tallahassee Heat BLACK
Sandlot Legends
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 5
7
8
Avengers 9U
Traveling Eagles Gray
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 6
11
3
Tallahassee Heat BLACK
Florida Grind
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 6 (GM1)
6
4
Traveling Eagles Gray
Avengers 9U
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 6 (GM2)
4
6
Sandlot Legends
Tallahassee Heat BLACK
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 6 (GM3)
10
7
Traveling Eagles Gray
Tallahassee Heat BLACK
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 6 (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
9
10
850 Wave
Wiregrass Cardinals
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 4
5
6
L A Owls
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 5
7
6
850 Wave
Hornets
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 4
3
7
L A Owls
Warriors
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 5
2
17
Wiregrass Cardinals
South Alabama Rattlers
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 4
10
10
Warriors
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 5
3
2
Hornets
South Alabama Rattlers
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 4
9
3
Hornets
850 Wave
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM1)
10
5
South Alabama Rattlers
Wiregrass Cardinals
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM2)
4
7
Warriors
Hornets
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (GM3)
12
2
Diamond Athletics 10U
L A Owls
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (GM4)
5
6
South Alabama Rattlers
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (GM5)
13
10
Hornets
Diamond Athletics 10U
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (CHAMPIONSHIP)

11U
Score
Game Date / Time Location
6
7
DBacks
Powermill 11U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 2
12
1
Tri City Dream
Ballerz
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 3
7
6
DBacks
Ballerz
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 2
12
0
Tri City Dream
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 3
8
1
Pines - Cowan
Powermill 11U
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 2
3
1
Overdrive
SG Savages
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 3
3
6
Chaos 11-U
Pines - Cowan
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 2
11
3
IRONMEN 11U
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 3
2
11
Chaos 11-U
Overdrive
-vs- 10/03/2020 - 2:40 PM FIELD 2
6
8
IRONMEN 11U
SG Savages
-vs- 10/03/2020 - 2:40 PM FIELD 3
9
4
SG Savages
IRONMEN 11U
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 1 (GM1) GROUP A
3
4
Overdrive
Pines - Cowan
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 1 (GM2) GROUP A
5
11
Tri City Dream
SG Savages
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 1 (GM3) GROUP A
7
6
SG Savages
Pines - Cowan
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 1 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
4
12
Ballerz
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 2 (GM1) GROUP B
12
4
Powermill 11U
Chaos 11-U
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 2 (GM2) GROUP B
15
4
DBacks
Circle City Cyclones 11U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 2 (GM3) GROUP B
11
2
Powermill 11U
DBacks
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 2 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
16
3
Regulators 12U
Southern Flames
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 1
5
6
American Thunder
DKSA ELITE 12U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 4
2
17
NWFL United
Southen Closers
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM FIELD 5
12
11
Regulators 12U
Sandlot
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 1
11
5
American Thunder
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 4
9
8
Beehive 12u
Southen Closers
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM FIELD 5
7
9
Tallahassee Heat
Pines - Wells
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 1
20
1
Trojans 12u
Southern Flames
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 4
7
3
DKSA ELITE 12U
NWFL United
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM FIELD 5
6
8
Tallahassee Heat
Beehive 12u
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 1
8
1
Florida Prospects Baseball
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 4
6
6
Sandlot
Pines - Wells
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM FIELD 5
6
9
Florida Prospects Baseball
Trojans 12u
-vs- 10/03/2020 - 2:40 PM FIELD 4
5
10
Regulators 12U
Florida Prospects Baseball
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 3 (GM1) GROUP A
6
10
DKSA ELITE 12U
Southen Closers
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 4 (GM2) GROUP A
7
3
Beehive 12u
Pines - Wells
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 3 (GM3) GROUP A
8
0
Florida Prospects Baseball
Southen Closers
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 4 (GM4) GROUP A
4
3
Trojans 12u
Beehive 12u
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 3 (GM5) GROUP A
13
3
Trojans 12u
Florida Prospects Baseball
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP
18
3
Tallahassee Heat
Southern Flames
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM FIELD 5 (GM1) GROUP B
11
3
Tallahassee Renegades 12U
NWFL United
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM FIELD 5 (GM2) GROUP B
7
17
Sandlot
Tallahassee Heat
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 4 (GM3) GROUP B
9
5
American Thunder
Tallahassee Renegades 12U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM FIELD 5 (GM4) GROUP B
10
3
Tallahassee Heat
American Thunder
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
3
5
Smoke Sports Academy
DKSA ELITE 13U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM HARDY
6
5
Tallahassee Tomahawks
Panama City Rangers
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM BREWTON
0
3
Smoke Sports Academy
Dothan Expos 13U
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM HARDY
1
10
Tallahassee Tomahawks
South Walton Hawks
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM BREWTON
15
0
DKSA ELITE 13U
Young Guns
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM HARDY
5
2
WSA RED 13U
Panama City Rangers
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM BREWTON
11
1
Dothan Expos 13U
Young Guns
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM HARDY
1
10
WSA RED 13U
South Walton Hawks
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM BREWTON
3
1
South Walton Hawks
DKSA ELITE 13U
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM HARDY (GM1) GROUP A
9
1
Dothan Expos 13U
WSA RED 13U
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM HARDY (GM2) GROUP A
12
1
South Walton Hawks
Dothan Expos 13U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM HARDY (GROUP A) CHAMPIONSHIP
6
1
Smoke Sports Academy
Panama City Rangers
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM BREWTON (GM1) GROUP B
5
17
Tallahassee Tomahawks
Young Guns
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM BREWTON (GM2) GROUP B
6
1
Smoke Sports Academy
Young Guns
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM BREWTON (GROUP B) CHAMPIONSHIP

14U
Score
Game Date / Time Location
8
6
Bay County Bandits
Turn Two
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM NORTHCUTT
0
12
Game On
Florida Grind 14U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM PITTMAN
7
6
Bay County Bandits
Beehive 13U Scout
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM NORTHCUTT
6
6
Bucks Baseball
Game On
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM PITTMAN
9
4
DKSA 14U
Turn Two
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM NORTHCUTT
0
5
Florida Grind 14U
GA Batmen
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM PITTMAN
3
4
Beehive 13U Scout
DKSA 14U
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM NORTHCUTT
6
1
GA Batmen
Bucks Baseball
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM PITTMAN
8
0
DKSA 14U
Bay County Bandits
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM NORTHCUTT (GM1) GROUP A
6
5
GA Batmen
Florida Grind 14U
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM NORTHCUTT (GM2) GROUP A
1
4
GA Batmen
DKSA 14U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM NORTHCUTT (GROUP A) CHAMPIONSHIP
4
6
Game On
Beehive 13U Scout
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM PITTMAN (GM1) GROUP B
2
5
Bucks Baseball
Beehive 13U Scout
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM PITTMAN (GROUP B) CHAMPIONSHIP

15U
Score
Game Date / Time Location
10
1
EAST COAST SOX FL 15U
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/03/2020 - 8:00 AM HEADLAND
1
7
EAST COAST SOX FL 15U
Mudcats
-vs- 10/03/2020 - 9:40 AM HEADLAND
7
5
Panhandle Trojans
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/03/2020 - 11:20 AM HEADLAND
1
3
Florida Aces
Mudcats
-vs- 10/03/2020 - 1:00 PM HEADLAND
11
1
Florida Aces
Panhandle Trojans
-vs- 10/03/2020 - 2:40 PM HEADLAND
2
12
Panhandle Trojans
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/04/2020 - 8:00 AM HEADLAND (GM1)
7
6
Florida Aces
EAST COAST SOX FL 15U
-vs- 10/04/2020 - 9:40 AM HEADLAND (GM2)
4
3
Mudcats
Wiregrass Cardinals 15U
-vs- 10/04/2020 - 11:20 AM HEADLAND (GM3)
4
2
Florida Aces
Mudcats
-vs- 10/04/2020 - 1:00 PM HEADLAND (CHAMPIONSHIP)