Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
7
11
South Walton Hawks 7U
Florida Grind
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 3
0
8
Scrappers 8U
Crenshaw Patriots
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 4
6
16
South Walton Hawks 7U
Avengers 8U
-vs- 08/29/2020 - 9:20 AM FIELD 3
2
14
JACKSON COUNTY ELITE
Crenshaw Patriots
-vs- 08/29/2020 - 9:20 AM FIELD 4
3
16
Pelicans 8U
Florida Grind
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 3
0
10
Scrappers 8U
Stingers
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 4
-
-
Pelicans 8U
Avengers 8U
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 3
-
-
JACKSON COUNTY ELITE
Stingers
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 4
-
-
Seed 6
Seed 7
-vs- 08/30/2020 - 10:20 AM FIELD 4 (GROUP B) GM1
-
-
Seed 5
Seed 8
-vs- 08/30/2020 - 11:30 AM FIELD 4 (GROUP B) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 12:40 PM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 08/30/2020 - 10:20 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 08/30/2020 - 11:30 AM FIELD 3 (GROUP A) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 12:40 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

9U
Score
Game Date / Time Location
5
5
South Alabama Rattlers
Hornets
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 8
6
0
South Alabama Rattlers
Dirtbags 9U
-vs- 08/29/2020 - 9:40 AM FIELD 8
-
-
Avengers 9U
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 8
-
-
LA Naturals
Hornets
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 1
-
-
Dirtbags 9U
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 8
-
-
LA Naturals
Avengers 9U
-vs- 08/29/2020 - 10:20 AM FIELD 8
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 08/30/2020 - 11:30 AM FIELD 8 (GM1)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 08/30/2020 - 11:30 AM FIELD 1 (GM2)
-
-
Seed 2
Winner Game 1
-vs- 08/30/2020 - 12:55 PM FIELD 8 (GM3)
-
-
Seed 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 2:20 PM FIELD 8 (GM4)
-
-
Winner Game 3
Winner Game 4
-vs- 08/30/2020 - 3:45 PM FIELD 8 (CHAMPIONSHIP)

10U
Score
Game Date / Time Location
19
0
NWF Baseball
Thomasville Braves
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 1
5
3
South Walton Hawks 10U
SOUTHEAST ALABAMA IRONMEN
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 2
-
-
NWF Baseball
Southern Savage
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 1
-
-
South Walton Hawks 10U
Thomasville Braves
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 2
-
-
Tallahassee Renegades
Montgomery Cubs
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 2
-
-
SOUTHEAST ALABAMA IRONMEN
Tallahassee Renegades
-vs- 08/29/2020 - 10:20 AM FIELD 2
-
-
Montgomery Cubs
Southern Savage
-vs- 08/29/2020 - 10:20 AM FIELD 1
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 08/30/2020 - 11:30 AM FIELD 2 (GM1)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 08/30/2020 - 12:55 PM FIELD 1 (GM2)
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 08/30/2020 - 12:55 PM FIELD 2 (GM3)
-
-
Seed 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 2:20 PM FIELD 1 (GM4)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 3
-vs- 08/30/2020 - 2:20 PM FIELD 2 (GM5)
-
-
Winner Game 4
Winner Game 5
-vs- 08/30/2020 - 3:45 PM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

11U
Score
Game Date / Time Location
9
2
Florida Prospects Baseball
Thomasville Braves
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 6
5
6
NF Grit Grey-Jones
Storm Baseball
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 7
-
-
Florida Prospects Baseball
Mud Dogs
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 6
-
-
NF Grit Grey-Jones
Sandlot
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 7
-
-
Thomasville Braves
Sandlot
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 6
-
-
South Walton Hawks
Storm Baseball
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 7
-
-
South Walton Hawks
Mud Dogs
-vs- 08/29/2020 - 10:50 AM FIELD 7
-
-
Seed 6
Seed 7
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 7 (GROUP B) GM1
-
-
Seed 5
Winner Game 1
-vs- 08/30/2020 - 1:40 PM FIELD 7 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 6 (GROUP A) GM1
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 08/30/2020 - 1:40 PM FIELD 6 (GROUP A) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 3:05 PM FIELD 6 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
2
3
Sandlot 12U
Tri County Lightning
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 5
14
3
WFBA 12U
Powermill 11u
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 9
-
-
Sandlot 12U
LA Naturals
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 5
-
-
WFBA 12U
Moki Farms
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 9
-
-
LandSharks
Powermill 11u
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 5
-
-
Southern Tribe 12U
Tri County Lightning
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 9
-
-
LandSharks
Moki Farms
-vs- 08/29/2020 - 10:50 AM FIELD 5
-
-
LA Naturals
Southern Tribe 12U
-vs- 08/29/2020 - 10:50 AM FIELD 9
-
-
Seed 6
Seed 7
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 9 (GROUP B) GM1
-
-
Seed 5
Seed 8
-vs- 08/30/2020 - 1:40 PM FIELD 9 (GROUP B) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 3:05 PM FIELD 9 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 5 (GROUP A) GM1
-
-
Seed 1
Seed 4
-vs- 08/30/2020 - 1:40 PM FIELD 5 (GROUP A) GM2
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 3:05 PM FIELD 5 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
-
-
PCB Marlins
South Walton Hawks
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 5
-
-
WSA RED 13U
Bucks Baseball
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 6
-
-
Hustlers Baseball
Bill Bond Clutch
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 5
-
-
WSA RED 13U
Titans
-vs- 08/29/2020 - 9:25 AM FIELD 6
-
-
Seed 3
Seed 6
-vs- 08/30/2020 - 10:50 AM FIELD 5 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 7
-vs- 08/30/2020 - 10:50 AM FIELD 6 (GM2)
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 5 (GM3)
-
-
Winner Game 1
Winner Game 2
-vs- 08/30/2020 - 12:15 PM FIELD 6 (GM4)
-
-
Seed 1
Winner Game 3
-vs- 08/30/2020 - 1:40 PM FIELD 5 (GM5)
-
-
Winner Game 4
Winner Game 5
-vs- 08/30/2020 - 3:05 PM FIELD 5 (CHAMPIONSHIP)

14U
Score
Game Date / Time Location
0
2
Turn Two
Panhandle Trojans
-vs- 08/29/2020 - 8:00 AM FIELD 3
-
-
Turn Two
Tallahassee Tomahawks
-vs- 08/29/2020 - 9:10 AM FIELD 3
-
-
BeachSox Baseball
NF Riptide
-vs- 08/29/2020 - 10:20 AM FIELD 3
-
-
Seed 4
Seed 5
-vs- 08/30/2020 - 11:50 AM FIELD 3 (GM1)
-
-
Seed 2
Seed 3
-vs- 08/30/2020 - 1:15 PM FIELD 3 (GM2)
-
-
Seed 1
Winner Game 1
-vs- 08/30/2020 - 2:40 PM FIELD 3 (GM3)
-
-
Winner Game 2
Winner Game 3
-vs- 08/30/2020 - 4:05 PM FIELD 3 (GM4) CHAMPIONSHIP